DWULETNIA SZKOŁA REALIZACJI DŹWIĘKU

DWULETNIA SZKOŁA REALIZACJI DŹWIĘKU

50 % rabatu w pierwszym semestrze nauki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poniżej kilka sylwetek wykładowców prowadzących zajęcia w Szkołach Artystycznych.

Maria Magdalena Morawiecka

wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Wrocławskim i ASPP „Abrys” na specjalizacji „grafika użytkowa”. Doktor nauk humanistycznych. Twórczością zajmuje się zarówno od strony praktycznej, jak i czyni ją przedmiotem swoich zainteresowań badawczych. Autorka tekstów naukowych, literackich oraz realizacji artystycznych. Wykładowca przedmiotów artystycznych i humanistycznych. Współpracuje z ugrupowaniem Dziennikarzy Wędrownych. Analizuje zależności między wytworami kultury wizualnej a mentalnymi obrazami świata.

  Daria Milecka

  wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz we Wrocławiu

  Architekt wnętrz, malarka, kulturoznawca. Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Architektury Wnętrz PWSSP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni prof. Wandy Gołkowskiej. Uczestniczka licznych wystaw krajowych i zagranicznych, sympozjów artystycznych oraz plenerów malarskich. Obecnie adiunkt w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w Pracowni Rysunku i Malarstwa.

   Paweł Ryszard Sobolewski

   wykładowca na kierunku Grafika komputerowa we Wrocławiu
   Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Wydziału Malarstwa Wrocławskiej ASP. Pracuje jako architekt i projektant w warszawskim biurze projektowym. W wolnej chwili maluje i zajmuje się grafiką użytkową. Doświadczenie w projektowaniu zdobywał m.in. w Rotterdamie i Pekinie. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych.
   W malarstwie nawiązuje do prostych układów urbanistycznych zamykając je w proste figury geometryczne. W projektowaniu natomiast zawsze szuka najprostszych rozwiązań inspirując się twórczością japońskich artystów.

    Dorota Gorjainow

     wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie

    Aktorka teatralna i filmowa, Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od 1989 r. aktorska Teatru Syrena w Warszawie. Podczas XVI Festiwalu Szkół Teatralnych Łódź – nagroda Radia Łódź za rolę Marii w przedstawieniu „Choroba młodości” Ferdynanda Brucknera. Współpracowała ze stołecznymi teatrami Projekt Teatr Warszawa i Teatr Ochoty. Zagrała również role filmowe jak i gościnnie w licznych serialach. Wybrana filmografia: PAKT, Poranek Kojota, Trędowata, Blondynka, Ojciec Mateusz, Na dobre i na złe, Niania, Prawo Agaty, Ranczo, Wyjazd integracyjny, Kryminalni, M jak Miłość, Plebania.

     Krzysztof Stasiak

     wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku w Katowicach

     Operator dźwięku, reżyser i producent filmowy. Członek Europejskiej Akademii Filmowej. Ukończył AM w Katowicach - wydz.Jazzu, PWSFTviT w Łodzi.Obecnie doktorant na wydz. operatorskim. Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. Od prawie 30 lat związany z produkcją muzyczną oraz realizacją i postprodukcją dźwięku do filmów fabularnych i dokumentalnych. Zrealizował ponad 1500 muzycznych sesji nagraniowych. Jako dźwiękowiec pracował m.in. przy filmach fabularnych (ŚlubyPanieńskie, W imię, Pitbull – Ostatni pies, Eter), przy serialach oraz  przy wielu filmach krótkometrażowych i dokumentalnych.

      Paweł Bąkowski

      wykładowca na kierunku Fotografia i Grafika komputerowa we Wrocławiu
      Artysta i fotograf, który pod okiem jednej z najwybitniejszych polskich artystek współczesnych Natalii Lach - Lachowicz ukończył fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Twórca intermedialny i multidyscyplinarny. Jeden z pomysłodawców i członków Fundacji MOMO. W swoich pracach koncentruje się przede wszystkim na postmodernistycznej grze z odbiorcą. Strona artysty: www.pawelbakowski.com

       Monika Tobiańska-Porc

       wykładowca na kierunku Grafika komputerowa oraz Wizaż i stylizacja w Katowicach
       Malarka, nauczyciel. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Autorka cyklu malarskiego Śląska rzecz, który stworzyła dzięki stypendium  Marszałka Województwa Śląskiego. Laureatka wielu  konkursów plastycznych. Jej prace wystawiane były między innymi w Londynie, Mińsku, Pradze i Warszawie. Malarstwo Moniki Tobiańskiej, poprzez przedmioty oraz przestrzenie, opowiada o człowieku. Artystka eksperymentuje ze sztuką, łącząc techniki malarskie, rysunkowe i graficzne. Zajmuje się także rysunkiem i  fotomontażem. Współpracuje z ogólnopolską szkołą Strefa rysunku oraz prowadzi warsztaty w bytomskim LO. Uwielbia sztukę gotycką i ikono-pisarstwo. W wolnym czasie zgłębia język hiszpański oraz tańczy salsę.

        Andrzej Sobek

        wykładowca na kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej w Katowicach
        Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Dziennikarz, prezenter, lektor, wydawca, producent, scenarzysta, reżyser. Kierownik Redakcji Programów Artystycznych i Publicystyki. Autor teleturniejów, programów muzycznych dla młodzieży, rozrywkowych, filmów dokumentalnych, promocyjnych, reklam, teledysków, programów publicystycznych, studyjnych. Organizator, promotor i koordynator imprez (min. Festiwal Jarocin).Dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury (2006-2009), wydawca, pomysłodawca Gazety Wodzisławskiej i Wodzisławskiej TV internetowej. Niezależny producent telewizyjno-filmowy, koordynator i menedżer kultury. Rzecznik prasowy, dyrektor artystyczno-kreatywny, konsultant PR.

         Bartosz Badura

         wykładowca na kierunku Aktorstwo w Poznaniu Aktor, tancerz, performer. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, na Wydziale Teatru Taoca. Studiował również w San Diego State University (USA) na Wydziale Muzyki i Taoca. Prowadził liczne warsztaty w kraju, jak i zagranicą (Niemcy, Włochy, Łotwa, Portugalia, Korea Płd.). Uczestnik  wymiany artystycznej w Escola de Dança – Conservatório de Macau w Chinach. Jako student wystąpił w filmie reż. Andrzeja Wajdy, Agnieszki Holland i Agnieszki Dylewskiej I była miłośd w getcie. Związany z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Zagrał tytułową rolę w spektaklu Ony (reż. A. Moś- Kerger). Finalista 20. Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

          Anna Jackiewicz

          wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz oraz Scenografia i kostiumografia w Warszawie

          Projektantka wnętrz, malarka. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych i Collegium da Vinci na kierunku pedagogicznym. Dyplom z architektury wnętrz uzyskała w pracowni prof. zw. Przemysława Marka Krajewskiego. Uczestniczka licznych wystaw i plenerów malarskich. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęca zrównoważonemu rozwojowi. Duży nacisk kładzie na problemy społeczne. W wolnym czasie uprawia jogging, bierze udział w biegach górskich i wyprawach rowerowych..

           Grażyna Grasa Nowacka

           wykładowca na kierunku Fotografia w Poznaniu

           Fotografik, performer, scenograf, poetka. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień w dziedzinie fotografii, grafiki i literatury. Wystawy jej prac można oglądać w kraju i za granicą. Jak sama o sobie mówi, jest wędrowcem. Adoruje szczególnie kino nieme, taniec współczesny, teatr tańca, porzucone przedmioty i zapomniane zakamarki świata. Chętnie uczestniczy w ciekawych projektach i zaprasza do współpracy przy własnych inicjatywach. Pasją Grażyny Grasy Nowackiej jest projektowanie okładek do wyimaginowanych płyt muzycznych.

            Aleksandra Mikołajczyk

            wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Obecnie doktorantka Wydziału Aktorskiego w łódzkiej Szkole Filmowej. Uczestniczka warsztatów aktorskich z Nancy Bishop, Richardem Pagano, Krzysztofem Zanussim, a także aktorką Teatru Grotowskiego – Teresą Nawrot. Związana z teatrami w Łodzi, Bydgoszczy i Warszawie. W swoim dorobku aktorskim ma zarówno role komediowe, jak również dramatyczne. Szerszej publiczności znana z ról w serialach telewizyjnych, takich jak: Na wspólnej, Brzydula, Ojciec Mateusz, czy Na dobre i na złe.

             Marta Puchłowska

             wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz, Grafika komputerowa oraz Scenografia i kostiumografia w Warszawie

             Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa. Stypendystka Uniwersytetu Sztuk Pięknych Mimar Sinan w Stambule na Wydziale Tradycyjnych Tureckich Sztuk. Studiowałam kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie obecnie studiuję turkologię. Współpracuje z Instytutem Kultury Tureckiej Yunus Emre w Warszawie jako artystka ebru. Prowadzi przedmioty z rysunku, malarstwa i kompozycji plastycznej..

              Tomasz Woliński

              wykładowca na kierunku Grafika komputerowa w Warszawie
              Absolwent Wyższej Szkoły Promocji w Warszawie. Grafik, grafika komputerowa jest połączeniem pasji w pracy. Laureat wielu konkursów wiązanych z logotypami: m.in. dla Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, C4 Retail Lab, Fonetika. W swojej pracy dydaktycznej przekazuje możliwie jak najprościej, ale zarazem jak najwięcej z otaczającego nas świata. Jego grafiki to połączenie minimalizmu z symboliką. Obecnie odpowiada za materiały POS i elementy komunikacji wizualnej dla Carrefour Polska. Strona grafika: www.tomaszwolinski.pl.

               Ewa Nawrot

               wykładowca na kierunku Aktorstwo w Poznaniu

               Karierę artystyczną rozpoczęła już w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej w Wieluniu. Wówczas okazało się, że posiada nie tylko talent w zakresie gry na skrzypcach, lecz także śpiewu. Można jej posłuchac m.in. na płytach: „Niewinni Czarodzieje” (utwory: „Drive” i „Pora bez Ciebie”), „Polskie leniwe serwuje Novika” (utwór „Sen”) oraz „Komputa Groove” kolektywu dj’skiego Slope (utwór „There’s no friendship after love”). Ewa Nawrot posiada niezwykle charakterystyczną barwę, łączącą wyjątkową eskpresję i delikatność, dzięki której wprowadza słuchaczy w świat orientalnych brzmień.

                Julia Kaczmarczyk - Piotrowska

                wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz w Poznaniu

                Abiturientka Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego i absolwentka Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Edukacji Artystycznej. Uzyskała dyplom z wyróżnieniem w zakresie sztuk plastycznych oraz pedagogiki sztuki w Pracowni Rzeźby u prof. Jacka Jagielskiego. Ukończyła również projektowanie graficzne. Jej prace wystawiane były na ponad siedmiu wystawach indywidualnych i trzydziestu zbiorowych. Zaangażowana w realizację projektów artystycznych, takich jak 'Formy fraktalne' i 'Pocztówki z wystaw', znajduje czas na prowadzenie autorskich zajęć terapeutycznych dla dzieci. Od lat czynnie działa w Wielkopolskim Związku Artystów Rzeźbiarzy.

                 Aleksandra Wojciechowska

                 wykładowca na kierunku Aranżacja wnętrz w Poznaniu Magister Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej. Ma na swoim koncie realizację indywidualnych zleceń między innymi dla Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, Senso Studio oraz Akademii Filmowej w Łodzi. Jej pasją jest aranżacja przestrzeni zarówno indywidualnych (mieszkalnych), jak i publicznych. Aleksandrę Wojciechowską interesuje architektura współczesna, projektowanie mebli oraz historia sztuki nowoczesnej.

                  Tomasz Nowak

                  wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Katowicach

                  Studia muzyczne w specjalizacji dyrygenckiej ukończył na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. Umiejętności poszerzał i doskonalił na różnego rodzaju kursach i warsztatach mistrzowskich, prowadzonych przez najwybitniejszych polskich dyrygentów. Jako muzyk zespołowy oraz orkiestrowy, brał udział w wielu krajowych i międzynarodowych wydarzeniach artystycznych w Holandii, Niemczech, Czechach i Norwegii. Obecnie współpracuje z kilkoma orkiestrami, aktywnie uczestnicząc w przeglądach i festiwalach muzycznych. W Regionalnym Ośrodku Edukacji wykłada od 2010 r., a prowadzone przez niego zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

                   Grzegorz Rzechówka

                   wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Poznaniu

                   Swoje umiejętności zawodowe rozwijał dzięki współpracy z czołowymi polskimi zespołami m.in. Acid Drinkers, Lombard czy Arka Noego. Co roku, jako dyrektor techniczny, jest odpowiedzialny za nagłośnienie, popularnego w Szwajcarii i w Europie Zachodniej, świątecznego show „Cirrus Connelli”. W wigilijnych inscenizacjach pojawiają się sławy międzynarodowe takie jak Miloš Forman czy Martina Hingis. Zajęcia Grzegorza Rzechówki odbywają się w studiu nagraniowym.

                    Bożena Kowalik

                    wykładowca na kierunku Taniec oraz Aktorstwo w Katowicach

                    Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu oraz Pedagogiki Tańca w warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina.Z pasją i zaangażowaniem przekazuje swoje zamiłowanie do tańca, prowadząc między innymi zajęcia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach.

                     Przemysław Koserczyk

                     wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Poznaniu

                     Konstruktor monitorów dźwiękowych, kolumn i głośników. Na co dzień związany z firmą PRO-TONSIL. Znany jako twórca renomowanego zestawu nagłośnieniowego SIESTA. Prasa branżowa oraz tematyczne portale internetowe zasięgają jego opinii i rekomendacji w kwestiach technicznych. Wypowiedzi Przemysława Koserczyka można znaleźć m.in. w miesięczniku „Hi FI – Hi-End” oraz na stronie 'High Fidelity'.'

                      Katarzyna Strojna- Bigora

                      wykładowca na kierunku Aktorstwo w Katowicach

                      Aktorka dramatyczna, pedagog, atrteterapeuta, Life Coach, Art  Coach. Ukończyła PWST im. L. Solskiego w Krakowie. Uzyskała certyfikat arteterapeuty teatro i dramaterapii. Posiada m.in. kwalifikacje pedagogiczne, dyplom Life Coacha oraz międzynarodowy certyfikat Transforming Communication™. Autorka wielu programów szkoleniowych i warsztatów teatralnych. Trenerka kultury słowa, sztuki publicznych wystąpień, emisji głosu, społecznych umiejętności miękkich. Prowadzi m.in. treningi motywacji, sesje Life Coaching, Art. Coaching. Reżyserka i autorka kilkudziesięciu koncertów teatralnych, estradowych oraz przedstawień. Ma na swoim koncie doświadczenia filmowe i telewizyjne. Zagrała kilkadziesiąt ról teatralnych, w tym wiele pierwszoplanowych. 

                       Teresa Kwiatkowska

                       wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku i Aktorstwo w Poznaniu Aktorka, nauczyciel emisji głosu. Ukończyła wrocławską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Wielokrotnie nagradzana m.in. na Festiwalu Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” oraz Międzynarodowym Festiwalu Komedii Talia. Laureatka czterech Złotych Masek oraz dwukrotnie nagrody Rozgłośni Polskiego Radia w Bydgoszczy. Od 2004 roku związana z Teatrem Polskim w Poznaniu. Jako wykładowca udowadnia, że emisja głosu, fonetyka i dykcja stanowią podstawę w pracy realizatora dźwięku, który jest współreżyserem danego przedsięwzięcia.

                        Sebastian Wojtarowicz

                        wykładowca na kierunku Organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej w Warszawie

                        Operator filmowy i telewizyjny. Jest absolwentem Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Autor zdjęć do kilkuset reportaży, w tym wielu nagradzanych, http://m.in/ m.in. nagrodą Grand Press. Pracował na wielu planach filmowych i telewizyjnych. Współpracował z TVP, TVN, Polsat, RTL7, Canal+. Pracował na planach zdjęciowych wielu polskich seriali, m.in.: M jak miłość, Samo Życie, Egzamin z Życia, Linia Życia, Plebania, Klan, Bulionerzy. Autor wielu wystaw fotograficznych. Publikował na łamach Przekroju.

                         Magdalena Zięba

                         wykładowca na kierunku Charakteryzacja w Katowicach Ukończyła Francuską Szkołę Makijażu, Stylizacji i Charakteryzacji w Krakowie. Nieustannie rozwija doświadczenie zawodowe, współpracując z młodymi artystami – zarówno filmowcami, jak i fotografami. Wizje artystyczne realizuje podczas licznych sesji zdjęciowych, pokazów mody, planów filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Ponieważ makijaż i charakteryzacja stanowią jej największą pasję, wykonuje także makijaże okolicznościowe dla klientów indywidualnych.

                          Michał Rzepka

                          wykładowca na kierunku Aktorstwo w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach

                          Reżyser teatralny, wykładowca praktyki i teorii teatralnej. Spektakle teatralne Michała Rzepki zdobyły wiele nagród, a ich prezentacje miały miejsce m.in. w Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Arlekin w Łodzi, Teatrze Małym, Teatrze im. St. Jaracza w Olsztynie, Open Różewicz Festiwal, Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Maski” w Poznaniu, Łódzkich Spotkaniach Teatralnych, Teatrze Studyjnym czy w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu..

                           Kamil Suszczyk

                           wykładowca na kierunku Aktorstwo w Katowicach
                           Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Jest aktorem Teatru Śląskiego im.Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. Współpracuje z warszawskim Teatrem Narodowym, Teatrem Syrena oraz Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Zagrał w filmie fabularnym krótkometrażowym Milczenie polskich owiec w reż. Macieja Stuhra oraz etiudzie filmowej Maj w reż. Borysa Lankosza. Wystąpił m.in w serialach telewizyjnych: Barwy szczęścia, Chyłka – zaginięcie, Za marzenia.

                            Krzysztof Tomala

                            wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku w Katowicach Nauczyciel przedmiotów elektronicznych i teleinformatycznych oraz wykładowca na uczelni wyższej o profilu informatycznym. Absolwent wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej o kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Egzaminator w kwalifikacjach ST04 i ST05 w zawodzie technik realizacji dźwięku. Od 2018 roku pracuje jako ekspert MEN w zawodzie technik realizacji dźwięku i technik realizacji nagrań i nagłośnień Jego hobby to konstruowanie urządzeń elektronicznych. Od 2010 r. wykładowca przedmiotu Podstawy akustyki i elektroakustyki w Szkołach Artystycznych ROE.

                             Marek Dziedzic

                             wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku we Wrocławiu Producent muzyczny, realizator, muzyk. Absolwent wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Wrocławskiej o specjalności Inżynieria dźwięku oraz wydziału Fizyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Akustyka. Podstawowe wykształcenie muzyczne w klasie akordeonu. Pasjonat gitary elektrycznej. Od kilku lat współwłaściciel i główny realizator wrocławskiego studia nagrań unIQ STUDIO. Wykładowca realizacji nagrań i pracy studyjnej.

                              Bartosz Marek Sztandar

                              wykładowca na kierunku Realizacja dźwięku w Katowicach
                              Certyfikowany trener Ableton Live, dyplomowany inżynier dźwięku. Były wykładowca kursu produkcji muzyki elektronicznej i inżynierii dźwięku w School of Audio Engineering w Amsterdamie i leader biura obróbki dźwięku wielojęzycznego MTV Networks Amsterdam. Założyciel, instruktor i autor programu szkoleń z produkcji muzycznej w środowisku Ableton Live w szkołach IBIZA SPARK w San Antonio na Ibizie oraz certyfikowanego centrum szkoleniowego Ableton Live SEKWENCJA. Jako artysta działa ponad 20 lat na scenie polskiej muzyki elektronicznej, jako muzyk, dj, producent, realizator i animator działań klubowych.

                               Dr inż. Bartłomiej Kruk

                               wykładowca na kierunku Realizacja Dźwięku we Wrocławiu
                               Absolwent  Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej - Katedra Akustyki i Multimediów, gdzie obecnie pracuje jako wykładowca. Ma na swoim koncie realizacje wielu koncertów oraz wydane kilkadziesiąt płyt CD. Od 2010 realizuje nagrania dla Narodowego Forum Muzyki oraz dla solistów Opery Wrocławskiej i Teatru Wielkiego w Warszawie. W dorobku naukowym posiada ponad 30 publikacji. Podczas studiów wielokrotnie nagradzany nagrodami oraz stypendiami m.in.:Committee on International Research and Education of the Acoustical Society of America 2015, Stypendium dla najlepszych doktorantów Politechniki Wrocławskiej, Stypendium Rektora Politechniki Wrocławskiej, Nagroda Dziekana Wydziału Elektroniki za uznane osiągnięcia naukowe.Od 12 lat jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia Audio Engineering Society (AES), a od 2012 roku jest opiekunem naukowym studenckiej sekcji AES we Wrocławiu.